| Nazwa | Maszyna do wytłaczania tkanin |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Specyfikacja | 430×2420 |
| Średnica rolki | Φ430 |
| szerokość robocza | 2420mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Średnica rolki | φ560 |
| Maksymalna szerokość | 2920mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 550m/min |
| Maksymalne ciśnienie w kalandrze | 150kg/cm2 |
| Model | Φ420×2020 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Materiał | 48CrMo |
| Średnica rolki | φ420 |
| Maksymalna szerokość | 6000mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Heating Style | Peripheral holes, the heating speed is fast and the surface temperature of roll is even. |
| Średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Maksymalna prędkość | 350M/min |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | φ430 |
| Maksymalna szerokość | 6000mm |
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| break | Qiaode |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |