| Specyfikacja | φ500×3100 |
|---|---|
| szerokość robocza | 3100mm |
| Średnica | φ500 |
| Zdolność produkcyjna | 300 zestawów rocznie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Specyfikacja | φ480×3700 |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Średnica rolki | φ480 |
| szerokość robocza | 3700mm |
| Prędkość mechaniczna | 150m/min |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Cena | negotiable |
| Czas dostawy | 50 dni roboczych |
| Średnica rolki | φ380-φ850 |
| Model | Φ480×2020 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Wymiar | Dostosowywanie |
| Minimalne zamówienie | 1 ZESTAW |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ450 |
| Szerokość robocza | 2920mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 350M/min |
| Nazwa | Maszyna do produkcji włóknin |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Wymiar | Dostosowywanie |
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Cena | negotiable |
| Nazwa produktu | φMaszyna kalandra 480 × 2920 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min |
| Średnica rolki | Φ480 |
| Długość rolki | 2920mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |