| Nazwa | Maszyna do kalendarza |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Prędkość mechaniczna | 150m/min |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | φ430 |
| Nazwa | Maszyna do wytłaczania kalandra |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ450 |
| szerokość robocza | 2420mm |
| Nazwa produktu | Maszyna do wytłaczania tkanin |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Cena | negotiable |
| Czas dostawy | 50 dni roboczych |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| moc | Dostosowywanie |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Stosowanie | Ściereczka do żłobka, tkanina ochronna, materiał filtrujący i materiał wzmacniający |
| Cena | negotiable |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| break | Qiaode |
|---|---|
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Stosowanie | Ściereczka dziecięca, ściereczka ochronna, materiał filtrujący i materiał wzmacniający |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Minimalne zamówienie | 1 zestaw |
| Cena | negotiable |
| Czas dostawy | 50 dni roboczych |
| Nazwa produktu | φMaszyna kalandra 420 × 2020 |
|---|---|
| Prędkość mechaniczna | 50 Hz, 150 m/min |
| Średnica rolki | φ420 |
| Maksymalna szerokość | 1600mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Nazwa produktu | φMaszyna do wytłaczania kalandrów 520 × 3700 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Średnica rolki | Φ520 |
| Długość rolki | 6000mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 50 Hz, 150 m/min |
| Serwis pogwarancyjny | Bezpłatne części zamienne, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |