| Automatyczna marka | Automatyczny |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| maksymalna prędkość | 650 m / min |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| break | Qiaode |
| Napięcie | Dostosowywanie |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| maksymalna prędkość | 650 m / min |
| Szerokość | 2200, 3000, 3800, 4500 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
|---|---|
| maksymalna prędkość | 650 m / min |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| Rodzaj | Typ Y |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Certyfikat | ce, ISO9001 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Stosowanie | Tkanina przedszkolna, tkanina ochronna, materiał filtrujący |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ500 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ450 |
| Szerokość robocza | 2920mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 350M/min |
| Serwis pogwarancyjny | Bezpłatne części zamienne, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Jiangsu |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |