| Maksymalna szerokość | 16000 mm |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Stosowanie | Ściereczka do żłobka, ściereczka ochronna, materiał filtrujący |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 1600mm-6000mm |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Maksymalne ciśnienie w układzie kalendarza | 150 kg / cm2 |
| Stosowanie | fartuchy chirurgiczne, odzież ochronna, maski, podpaski higieniczne |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
|---|---|
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Maksymalne ciśnienie w układzie kalendarza | 150 kg / cm2 |
| Stosowanie | fartuchy chirurgiczne, odzież ochronna, maski, podpaski, podpaski itp. |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| break | Qiaode |
|---|---|
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Styl napędu kalendarza | Jeden silnik z jedną rolką lub jeden silnik z dwoma rolkami |
|---|---|
| Gwarancja | 12 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |