| Nazwa handlowa | Qiaode |
|---|---|
| Rodzaj | Kalandra pionowa dwurolkowa |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Średnica rolki | φ450 |
| Nazwa | Maszyna do kalendarza |
|---|---|
| Rodzaj | Pionowy dwurolkowy |
| Średnica rolki | 420 |
| szerokość robocza | 2220mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 150m/min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ550 |
| szerokość robocza | 3700mm |
| Prędkość mechaniczna | 150m/min |
| Model | 1600, 2400, 3200 |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Prędkość | Wysoka prędkość |
| Moce produkcyjne | 20 linii produkcyjnych rocznie |
| Automatyczna marka | Automatyczny |