| Rodzaj | two rollers . dwie rolki. three rollers trzy rolki |
|---|---|
| Prędkość | 150-600 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Model | Φ480×2020 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Stosowanie | fartuchy chirurgiczne, odzież ochronna, maski, podpaski, podpaski |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-Φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Stosowanie | obrusy, torby na zakupy, torby |
|---|---|
| Średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min 150m/min |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 1600mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Maksymalna szerokość | 1600mm-6000mm |
|---|---|
| certification | CE ISO 9001 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Nazwa | Maszyna do wytłaczania tkanin |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Specyfikacja | 430×2420 |
| Średnica rolki | Φ430 |
| szerokość robocza | 2420mm |