| Stosowanie | Ściereczka do żłobka, tkanina ochronna, materiał filtrujący i materiał wzmacniający |
|---|---|
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min 150m/min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 350M/min |
| Średnica rolki | 480 |
| szerokość robocza | 2020mm |
| Oryginalny | PR Chiny |
|---|---|
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| maksymalna prędkość | 650 m / min |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Typ | two rollers . dwie rolki. three rollers trzy rolki |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min |
| Stosowanie | obrusy, torby na zakupy, torby |
|---|---|
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 150-650m/min |
| Maksymalna szerokość | 1600mm-6000mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Rodzaj | two rollers . dwie rolki. three rollers trzy rolki |
|---|---|
| Prędkość | 150-600 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Jiangsu |
|---|---|
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min 150m/min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna szerokość | 1600mm-6000mm |
|---|---|
| certification | CE ISO 9001 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Średnica rolki | φ480 |
| szerokość robocza | 2020mm |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Prędkość mechaniczna | 200m/min |