| Nazwa | Maszyna do wytłaczania kalandra |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ450 |
| szerokość robocza | 2420mm |
| break | Qiaode |
|---|---|
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Nazwa produktu | φMaszyna kalandra 480 × 2920 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min |
| Średnica rolki | Φ480 |
| Długość rolki | 2920mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Nazwa produktu | φMaszyna kalandra 420 × 2020 |
|---|---|
| Prędkość mechaniczna | 50 Hz, 150 m/min |
| Średnica rolki | φ420 |
| Maksymalna szerokość | 1600mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Średnica rolki | φ500 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| szerokość robocza | 3020mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 250m/min |
| Oryginał | PR Chiny |
|---|---|
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Prędkość mechaniczna | 150m/min |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| Obsługa posprzedażna | 12 miesięcy |
|---|---|
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Maksymalna prędkość | 650m/min |
| Napięcie | Dostosowywanie |