| Styl napędu kalendarza | Jeden silnik z jedną rolką lub jeden silnik z dwoma rolkami |
|---|---|
| Gwarancja | 12 |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Stosowanie | Ściereczka do żłobka, tkanina ochronna, materiał filtrujący i materiał wzmacniający |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Średnica rolki | φ500 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| szerokość robocza | 3020mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 250m/min |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 350M/min |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | φ520 |
| szerokość robocza | 2920mm |
| Obsługa posprzedażna | 12 miesięcy |
|---|---|
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Maksymalna prędkość | 650m/min |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| Napięcie | Dostosowywanie |
|---|---|
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Automatyczny | Bezpłatne części zamienne, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Moce produkcyjne | 20 linii produkcyjnych rocznie |
| Model | 1600, 2400, 3200 |
| break | Qiaode |
|---|---|
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Automatyczny | Bezpłatne części zamienne, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| Moce produkcyjne | 20 linii produkcyjnych rocznie |
| Stosowanie | obrusy, torby na zakupy, torby |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 1600-6000 mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Nazwa handlowa | Qiaode |
|---|---|
| Rodzaj | Kalandra pionowa dwurolkowa |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Średnica rolki | φ450 |