| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650 m / min |
| Maksymalna prędkość | 150m/min |
|---|---|
| Nazwa handlowa | QiaoDe |
| Zdolność produkcyjna | 150 zestawów rocznie |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Ściereczka do żłobka, tkanina ochronna, materiał filtrujący i materiał wzmacniający |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| maksymalna prędkość | 650 m / min |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| Szerokość | 2200, 3000, 3800 |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
| Maksymalna prędkość | 650m/min |
| Napięcie | Dostosowywanie |
| szerokość | 2200, 3000, 3800 |