| Maksymalna prędkość | 350M/min |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | φ430 |
| Maksymalna szerokość | 6000mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 350M/min |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | φ520 |
| szerokość robocza | 2920mm |
| Maksymalna prędkość | 150m/min |
|---|---|
| szerokość robocza | 2020mm |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zdolność produkcyjna | 100 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Jiangsu |
|---|---|
| maksymalna prędkość | 150 m / min |
| Moce produkcyjne | 150 zestawów rocznie |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa | Kalandra dwurolkowa |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Serwis pogwarancyjny | Bezpłatne części zamienne, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Średnica rolki | Φ420 |
| Stosowanie | obrusy, torby na zakupy, torby |
|---|---|
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 150-650m/min |
| Maksymalna szerokość | 1600mm-6000mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
|---|---|
| Stosowanie | fartuchy chirurgiczne, odzież ochronna, maski, podpaski, podpaski |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Rodzaj | two rollers . dwie rolki. three rollers trzy rolki |
|---|---|
| Prędkość | 150-600 m / min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |