| Miejsce pochodzenia | Prowincja Jiangsu |
|---|---|
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 650m/min 150m/min |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Maksymalna szerokość | 6000 mm |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
|---|---|
| Rodzaj | two rollers . dwie rolki. three rollers trzy rolki |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, prędkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| średnica rolki | Φ480-φ850 |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Jiangsu |
|---|---|
| Brand name | Qiaode |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Otwory peryferyjne, szybkość nagrzewania jest duża, a temperatura powierzchni rolki jest równomierna |
| Średnica rolki | Φ500 |
| Model | Φ420×2020 |
|---|---|
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Materiał | 48CrMo |
| Średnica rolki | φ420 |
| Maksymalna szerokość | 6000mm |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
|---|---|
| Średnica rolki | φ560 |
| Maksymalna szerokość | 2920mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 550m/min |
| Maksymalne ciśnienie w kalandrze | 150kg/cm2 |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
|---|---|
| Moce produkcyjne | 20 linii produkcyjnych rocznie |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Serwis pogwarancyjny | Bezpłatne części zamienne, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Model | s ss sms sss |
| Około. Waga maszyny | 50t 60t 70t |
|---|---|
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Moce produkcyjne | 20 linii produkcyjnych rocznie |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Serwis pogwarancyjny | Bezpłatne części zamienne, wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
| Model | 1600, 2400, 3200 |
|---|---|
| Oryginalny | Chiny |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny |
| Moce produkcyjne | 20 linii produkcyjnych rocznie |
| Automatyczna marka | Automatyczny |
| Nazwa handlowa | Qiaode |
|---|---|
| Rodzaj | Kalandra pionowa dwurolkowa |
| Materiał kalendarza | Wysokiej jakości stal stopowa |
| Styl ogrzewania | Peryferyjne otwory, prędkość nagrzewania jest szybka, a temperatura powierzchni rolki jest równa. |
| Średnica rolki | φ450 |
| Nazwa | Maszyna do kalendarza |
|---|---|
| Rodzaj | Pionowy dwurolkowy |
| Średnica rolki | 420 |
| szerokość robocza | 2220mm |
| Maksymalna prędkość mechaniczna | 150m/min |